آموزشی

انواع تیوب لیزر از لحاظ عمکرد

انواع تیوب لیزر از لحاظ عمکرد

تیوب لیزر سیستمی است که تشکیل شده از فرایند های گازی و الکتریکی که با  فعل و انفعالاتی که بر اثر جریانات الکتریکی بر روی گازهای ترکیبی کپسول تیوب لیزر ایجاد می کند ، اشعه پرتوی لیزری را به وجود می اورد. بنابراین با توجه به هر صنف و نیازی که ما داریم می توانیم پارامترهایی که باعث تشکیل اشعه لیزر می شوند را تعقیر دهیم که این تعقیرات باعث افزایش و یا کاهش توان تیوب دستگاه لیزر می شود. قبل از تشریح عمکرد ها دسته بندی برندی را اشاره کنیم. از برند های معتبر تیوب لیزر می توان به تیوب لیزر رسی reci و تیوب لیزر ای اف efr ار اشاره کرد. در این مقاله انواع تیوب لیزر را همراه با توان و عمکردهای ان نام خواهیم برد .

 

تیوب لیزر 60 وات

تیوب لیزر 60 وات بیشتر برای برش و حکاکی غیر فلزاتی که از ضخامت کمی برخوردار هستند استفاده می شود به عنوان مثال ضخامت های حدود 1 یا 2 میلیمتر . ولی به دلیل برتوی لیزری ریزی که دارد حکاکی با کیفیتی را به ما می دهد . از برند های معتر این نوع تیوب می توان به تیوب لیزر 60 رسی یا تیوب لیزر 60 ای اف ار اشاره کرد.

 

تیوب لیزر 80 وات

تیوب لیزر 80 وات یک تیوب ایده ال و مناسبی می باشد به طوری که از توان متعادلی برخوردار است. به عنوان مثال می توان از این نوع تیوب برای برش پارچه ، چوب ، ام دی اف و پلکسی استفاده کرد. سرعت برش این تیوب برای هر دستگاهی متفاوت است به دلیل سیستم عمکردی درایو دستگاه لیزر و یا موتور لیزر نمی توان عدد خاصی را در نظر گرفت .همچنین کیفیت لنز دستگاه لیزر و اینه دستگاه لیزر برای افزایش سرعت حتی با تیوب نو نکته مهمی است. از برند های معتبر این نوع تیوب لیزر می توان به تیوب لیزر 80 رسی و یا تیوب لیزر 80 ای اف ار اشاره کرد . جهت مشاهده قیمت تیوب لیزر و فروش تیوب لیزر می توانید به لینک های اشاره شده مراجعه کنید.

 

تیوب لیزر 120 وات

یکی از پرفروش ترین تیوب های لیزری می باشد. طبق نمودار منتشر شده در سال 2018 از شرکت تولید کننده reci حدودا 60 درصد از تولیدات خود را به این نوع تیوب اختصاص داده که نصب به سایر محصولات دیگر عدد قابل توجهی است. از تیوب 120 لیزر می توان برای برش ضخامت های 10 میلیمتر نیز استفاده کرد. طول این تیوب حدود 145 سانتی متر است که نسبت به سایر تیوب های دیگر از طول بیشتری برخوردار است. برندهای معتبر تولید کننده ان تیوب لیزر 120 رسی w4 و یا تیوب لیزر 120 ای اف ار f4 می باشد. جهت دریافت قیمت تیوب 120 رسی کلیک کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *