مادربرد لیزر rdc 6442

معرفی کلی و سیستم عملکرد مادربرد لیزر rdc 6442 در این صفحه از فروش و قیمت مادربرد لیزر rdc 6442 مطلع خواهید شد.

  • مدل محصول: مادربرد دستگاه لیزر مدل RD6442، RDC6442G
  • نسل کنترلر: 2019
  • نسخه کنترل : fgt 445
  • محور های تحت کنترل :چهار محو
  • نوع نمایشگر لیزر یا پنل لیزر :صفحه رنگی

قابلیت های برد لیزر 6442

 

  • استفاده و کاربرد: برش لیزر، حکاکی لیزر، جوشکاری لیزر و غیره
  • منبع تغذیه لازم : + 24V،> 2A
  • درجه حرارت محیط : محیط مادربرد لیزر ار دی ال rdl 6442 برای سازگاری: 0 ~ 50 درجه،
  • رطوبت محیط: بیش از 70٪ رطوبت معمولی سازگاری دارد
تصویر
فروش پایان کار نیست ، آغاز یک تعهد است!

شرکت همیارلیزر

توضیحات تخصصی

مادربرد دستگاه لیزر مدل rdc ۶۴۴۲ یا ار دی ال 6442 یک سیستم نسل جدید برای کنترل حکاکی و برش لیزری است که توسط RD technology، Ltd. توسعه یافته است.
مادربرد دستگاه لیزر دارای پایداری سخت افزاری بالا، ولتاژ بالا یا رد شدن برق استاتیک، و نمایشگر رنگی 3.5TFT تحت لیسانس آلمان
مادربرد لیزر با عملکرد نرم افزاری قوی تر از جمله کنترل عملکرد حرکت 4 محوری، ذخیره سازی فایل با ظرفیت بالا، قابل تنظیم اعداد از پنل ، پشتیبانی از USB ،سازگاری قوی تر، مادربرد RDC6442 چند کانال کنترل IO ویژه و ، این سیستم می تواند با کامپیوتر با USB2.0 یا Ethernet ارتباط برقرار کند و حالت ارتباطی به صورت خودکار توسط مادربرد RDC6442 بررسی می شود.
سیگنال کنترل دیجیتال: خروجی سطح مین برد دستگاه لیزر TTL، 147 میلی آمپر، (می تواند فرکانس امواج شبکه را در نرم افزار تنظیم کند)؛ فرکانس PWM 2K-50K قابل تنظیم؛ نسبت وظیفه PWM 1٪ ~ 99٪، قابل تنظیم است؛ مقدار PWM تا 5.0 ولت است

مادربرد لیزر 6442 یا مادربرد لترو

برای بسیاری سوال پیش میاید که ایا مادربرد لیزر rdc 6442 مناسب تر است یا مادربرد لترو که در این جا به چند نکته اشاره خواهیم کرد. در مادربردهای سری rdc دو خروجی لیزر را مشاهده خواهید کرد که قابلیت نصب دو تیوب و کنترل 2 تیوب لیزر به صورت همزمان دارد ولی مین برد لیزر لترو این قابلیت را ندارد. از دیگر قابلیت های مین برد 6442 صفحه رنگی بودن پنل لیزر ان می باشد.همچنین قابلیت ایجاد شبکه بین چند دستگاه را دارد. از طرفی زمانی که میخواهید چند دستگاه لیزر به با یک نرم افزار کنترل کنید این قابلیت را میتوانید در مادربرد دستگاه لیزر ار دی ال پیدا کنید . همچنین برای محافظت از لنز دستگاه لیزر و صرفه جویی در مصرف برق میتوانید خروجی کنترلی برای دمنده لیزر خود تعبیه کنید تا در حالتی که فقط تیوب دستگاه لیزر روشن می شود دمنده دستگاه لیزر نیز روشن شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط