پمپ آب چیلر لیزر مدل p4504

 

در بسیاری از دستگاه های صنعتی مثل چیلر دستگاه لیزر و یا سیستم هایی که نیاز دارند تا سیال ذخیره شده را از یک منبع به محلی دیگر منتقل کنند از این پمپ آب چیلر لیزر یا پمپ آب مدل p4504 استفاده می کنند. یکی از مزیت های این پمپ حجم و وزن کم آن می باشد که در قسمت های کم جا هم قرار می گیرد. در عین حالی که ابعاد مناسبی دارد فشار برتاپ آب آن برابر با 8 متر و فلوی 10 لیتر در دقیقه را دارا می باشد.

از این پمپ چیلر دستگاه لیزر می توان در مدل های مختلفی از چیلر لیزر از جمله چیلر لیزر اس اند ای cw5000 ، چیلر لیزر اس اند ای cw5200 و چیلر لیزر h5500 استفاده کرد. عدم ایجاد حباب داخل تیوب دستگاه لیزر از مزایای این پمپ می باشد همچنین با ایجاد جریان یکنواخت باعث اشتباه در سنسور جریان آب چیلر لیزر نمی شود.

پمپ آب چیلر لیزر مدل p4504 قابلیت پمپاژ سیالات با فشار 10 لیتر در دقیقه و پرتاپ آب 8 متر ویژگی است که در مقایسه با اندازه کوچک آن شما را شگفت زده می‌نماید.از این پمپ آب در صنایع و تجهیزات بسیار متنوعی می توان استفاده کرد به عنوان مثال می توان دستگاه های جوشکاری لیزر ، دستگاه های حکاکی و برش لیزر و سی ان سی و … موارد استفاده از این پمپ نام برد. این پمپ بی نظیر توسط جریان 24 ولت DC تغذیه می شود. از قابلیت‌های این پمپ باعث شده طراحان و مهندسان از این پمپ در انواع پروژه‌های مهندسی و مکانیکی استفاده نمایند

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط