دسته‌بندی نشده

قیمت تیوب دستگاه لیزر

قیمت تیوب دستگاه لیزر

در این مقاله راجع به مدل های تیوب لیزر ، قیمت تیوب دستگاه لیزر و رسی مطلع خواهید شد.

عملکرد تیوب دستگاه لیزر چه از نوع تیوب رسی و چه از نوع تیوب efr به این صورت می باشد که با اعمال ولتاژی برابر با 5000 ولت توسط پاور لیزر ، گازهای داخل تیوب لیزر فعال شده ، همچنین خنک کننده تیوپ لیزر که توسط چیلر لیزر صورت می پذیرد در لایه دوم تیوب لیزر انجام میشود.

اگر به صورت علمی تر به تیوب دستگاه لیزر و عمکرد آن نگاهی بیاندازیم ، نحوه عملکرد آن به این صورت می باشد که گازهای یونیزه شده از یک طرف تیوب لیزر حرکت میکنند و با گازهای نیتروژن ، گاز الترنات و گاز co2 انفعالات شیمیایی بخصوصی را تشکیل میدهند و خروجی این فعل و انفعالات اشعه خارج شده از تیوب دستگاه لیزر میباشد

به صورت کلی در صنعت لیزر تیوب لیزر در انواع مختلفی وجود دارد . اما قیمت تیوب دستگاه لیزر می توان به عواملی نسبت داد که در ادامه به انها میپردازیم.

شرکت تولید کننده تیوب لیزر :

به عنوان مثال تیوب لیزر رسی یا تیوب لیزر efr با هم از نظر قیمت و کیفیت متفاوت هستند. شرکت رسی از نظر سابقه ، نوع تولید و نحوه تولید تیوب لیزر و همچنین ترکیبات گازی ان نسبت با تیوب های دیگر متفاوت است. به همین دلیل شرکت لیزری رسی با تولید روزانه بیش از 1500 تیوب یکی از قدرتمند ترین تولید کنندگان است.

توان تیوب لیزر :

قیمت تیوب دستگاه لیزر در توان های مختلف تیوب لیزر متفاوت است .به عنوان مثال تیوب 60 وات رسی با تیوب 100 وات رسی از نظر فیزیکی در قطر و طول با هم متفاوت است همین امر باعث میشود که حجم گاز تزریقی به تیوب لیزر متفاوت باشد. پس این عوامل در قیمت تیوب دستگاه لیزر بسیار تاثیر گذار است.

انواع مدل های تیوب لیزر رسی

برای مشاهده قیمت تیوب reci کلیک کنید.

تیوب لیزر 60 وات رسی
تیوب لیزر 80 وات رسی
تیوب لیزر 100 وات رسی
تیوب لیزر 120 وات رسی
تیوب لیزر 130 وات رسی
تیوب لیزر 180 وات رسی

قیمت تیوب لیزر EFR

برای مشاهده قیمت تیوب efr کلیک کنید.

تیوب لیزر 60 وات EFR
تیوب لیزر 80 وات EFR
تیوب لیزر 100 وات EFR
تیوب لیزر 120 وات EFR
تیوب لیزر 130 وات EFR
تیوب لیزر 150 وات EFR
تیوب لیزر 180 وات EFR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *